projektowanie instalacji elektrycznych
projektowanie instalacji elektrycznych

Firma BPI Lubiatowski zajmuje się szeroko pojętymi usługami projektowymi w branży elektrycznej i teletechnicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług projektowych. Współpracujemy ze zleceniodawcami w całej Polsce.

Współczesne instalacje elektryczne to znacznie więcej niż oświetlenie, a projekty instalacji elektrycznych uwzględniają wszelkie innowacje związane zasilaniem danego typu obiektu i znajdujących się w nim urządzeń. Korzystając z naszych usług będziesz mieć pewność, że odpowiednio zaprojektujemy cały system zasilana energią elektryczną.

Wykonane przez nas projekty energetyczne przygotowywane są rzetelnie, z uwzględnieniem przeznaczenia budynku oraz w oparciu o potrzeby mieszkańców lub użytkowników.

 

Wykonujemy prace związane z projektowaniem i kosztorysowaniem w następujących obszarach:

  • Kompleksowe systemy rozdziału i dystrybucji energii elektrycznej.
  • Systemy oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych, marketów, budynków użyteczności publicznej.
  • Instalacje odgromowe wraz z uziomami i połączeniami wyrównawczymi.
  • Instalacje oświetlenia awaryjnego.
  • Systemy oświetlenia zewnętrznego.
  • i wiele innych związanych z projektami elektrycznymi.

 

W zakresie wyżej wymienionych instalacji firma BPI Lubiatowski oferuje Państwu projekt, dobór i konfigurację optymalnych rozwiązań i niezbędnych dla nich urządzeń.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami w zakresie nowoczesnych i funkcjonalnych instalacji teletechnicznych, prosimy o kontakt.

e-mail:  piotr.lubiatowski@lubiatowski.pl

Tel: 607 450 515